Říjen 2008

Japonsko-rozcestí :)

31. října 2008 v 14:37 | elisek |  Japonsko
Moje oblíbená rubrika....Japonsko :)

Anime-anime...moje nová láska xD děkuju moc tery,že si mě na to přivedla :)
Decora- můj docela oblíbený japonský styl x)
Lolita- lolita módu mam docela ráda.....ale decora je lepší xD
Manga- tak mangu ještě moc neznam,zatim sem četla jen první díli některejch anime xD6. eSBéčko........Tifa Uchiha :)

29. října 2008 v 15:44 | elisek |  Moje eSBé
Takže.....mám další eSBé :) Je to Tifa Uchiha a její blog(miluju ty její pictíky z naruta xD ) je tady ;) .Dopuručuju :)


A diplomek samozdřejmě xD


Klikni na celý článek a máš tam diplom pro mě x)


Nové v pořadí 5. eSBéčko......Aňa56 ♥

28. října 2008 v 20:36 | elisek |  Moje eSBé
Další eSBé!!!!Je to Aňa56,její kawaii blog je →→tu←← ,takže se tam jukněte ;)


A tady diplomek,doufam,že se bude líbit,je to co jsi si přála :)Tak mě něco napadlo....nechcete spřátelit?? x)

28. října 2008 v 19:30 | elisek |  Oznámení
Takže sem si uvědomila,že už mam 4 eSBéčka a vlastně sem se vás ani nezaptala jestli nechcete spřáteli :D Takže pokud by měl někdo zájem,určitě by mě to potěšilo :)


Jestli chcete spřátelit,tak napište do komentářů tohle:
1.váší přezdívku
2.adresu blogu
3.co byste chtěli na diplom :)


Žádný velký podnmínky pro eSBé nemam,jen aby mi chodili na blog a sem tam zanechali nějakej koment a taky aby se zpojovali do soutěží :) To samí platí i pro mě ;)

A co já chci na diplom??? ......... nějspíš nějaké anime:D


Nějak se to střetlo xD a moje eSBé má taky soutěž :)

28. října 2008 v 13:00 | elisek |  Oznámení
Ahoj,takže moje eSBéčko tarushka má soutěž,o který si myslim že je originální a dobrá :) Takže si myslim,že i vy byste se rádi zapojili :)

Soutěžit můžete tady ♥Nová soutěž........o nejhezčí anime girl!!!!!!!

27. října 2008 v 23:33 | elisek |  Soutěže-přihlášení
Takže....v této soutěži půjde o to,poslat mi nějaký obrázek anime girl na mail.Je to první soutěž kterou vyhlašuji takže nevim jaká bude účast xD Budu brát asi tak max. 7-8 lidí(ale pokud si budu myslet,že je nějakej obrázek hodně hezkej,beru i víc) i když pochybuju že se mi jich tolik přihlásí xD Způsob vyřazování bude pomocí ankety :)

Obrázky posílejte na mail narkygirl@seznam.cz a připište k tomu svojí přezdívku :)

A ještě pokud se chcete přihlásit,tak pište do komentářů:
1.tvoje přezdívka
2.tvůj blog
3.jméno tvojí anime girl(které si vymyslíte)
4.jestli už si poslal/a obrázek tvojí anime girl

Takže doufam že se zapojíte ;)


Co vznikne když se spojim já s googlem??.....další moc kawaii anime girls XDD

27. října 2008 v 23:10 | elisek |  Anime girls
Takže tu má další várku anime girls xD ale tydle jsou úzký výběr(trošku širší úzký výběr xD) co se mi líbili :)Anime school girls.....moc kawaii pictíky :)

27. října 2008 v 22:33 | elisek |  Anime girls
Z nudy sem si brouzdala po googlu a narazila sem na tyhle kawaii obrázky :) Sou to jenom school girls,ale myslim,že pěkný ne :)
Takovejch pár decora girls,co se mi fakt líbí XD

27. října 2008 v 20:24 | elisek |  Decora
Takže...decora se mi docela líbí,ale myslim si,že hodně holek je až někdy moc přeplácanejch.Tak sem si řekla,že si najdu pár decora girls co se mi fakt líbí :)

Dva noví adoptíci(moc kawaii) :D

27. října 2008 v 17:33 | elisek |  Adoptíci
Mam dva nový kawaii adoptíky od mého zlatíčka eSBéčka tarushky :).Jsou z Naruta Shippuudenu :)


Zbožňuju Gaaru :)
A Hinata(v Shippuudenu je hezčí,normálně bych si jí asi neadoptovala xD)Skrytá duše….6.kapitola-Sourozenecké talismany

26. října 2008 v 18:02 | elisek |  Skrytá duše
"Pro-prosím??" "Oo,snad si nemyslíš,že jsem na Irmu po těch 14 letech nezapomněla.Myslím na ní každý den.Hned jak si přišla,jsem věděla,že je Irma s tebou.Bylo to z tebe cítit,zlatíčko." Jak to že ví o Irmě?? "Jakože o ní víš?" "To je složitá historie.Ale ráda ti ji povím." Usmívá se tak tak zvláštně.Jako by o nic ani nešlo. "Za to můžu já,že je tvojí součástí.Dříve jsem se zabývala různými náboženstvími.Jendou jsem četla knihu o zvláštních talismanech. Sourozeneckých talismanech.Pojí se s tím zvláští obřad,to ti vysvětlím někdy jindy.Josu to talismany,které pojí sourozence.Sourozenci budou dušemi spojeny po celý život a i po smrti.V té době jsem tomu moc nevěřila,ale připadalo mi to jako hezký dárek k vašemu narození.Takže jsem je vytvořila.Po jednom rose se stalo,že tvoje sestra umřela.To už víš.Byla to hrozná tragédie.Jak pro mě tak hlavně pro tvé rodiče.Dva dny na to se mi zdál sen.Sen o malém dítěti v mlze.Z nebe padala krev.To dítě na sobě mělo sourozenecký talisman.Už víš co tím myslím.Vy zůstanete navždy spolu." Můj talisman.Má ho od dětství.Pořád ho nosím na krku.To je ten důvod.Kdybys tak babi věděla,jaký mi to přináší starosti. "Takže už to víš.Jsem ráda,že jsem to ze sebe konečně dostala.Ale prosím,neříkej to nikomu.Je to složitý a tvojí mamce by se to nelíbilo." Začne ubírat malinký kousky porcelánu z koberce.To víš,že jí to neřeknu.Nechci jí přidělávat starosti.Odněkud slyším tichý smích.To je Irma.Kdo taky jinej,že.Mě už se nezbavíš sestřičko.To se ještě uvidí…. "Babi." "Ano zlatíčko." "Mohla bys mi prosím půjčit tu knížku o sourozeneckých talismanech?"


Skrytá duše....5.kapitola-Nemůžu jí vystát,prostě ne

21. října 2008 v 20:14 | elisek |  Skrytá duše
Jméno mojí sestry??Takže….já to nechápu.Ten hlas co mě pronásleduje je hlas mojí sestry?Která je mimochodem už 14 let mrtvá.To nedává smysl. "No,mě se zdál takový sen.Já nevím co jsem říkala." Lžu a lžu.nechci o těch snech říkat rodičům.Alespoň do té doby než zjistím proč vlastně. "Aha.To se nic neděje,"taťka se na mě mile usmívá,ale je na něm vidět,že si to nedokáže vysvětlit. "Teď by jsi si měla jít lehnout.Zítra nepůjdeš do školy," Děkuju moc tati.Potřebuju to.Musím něco vyřešit……

Moje kámošky......aneb určitě mě zabijou XD

21. října 2008 v 16:09 | elisek |  Já a kámošky
Takže začneme......neni to seřazený podle toho jak je mam ráda!!!!!


Lindushka♥
Takže jedna moje VKK:) my víme svý,že jo lindi:)

Martinka♥
Další VKK:) taky sme si toho spolu hodně prožili:)

Ani nevim co cítim......a možná to vědět taky nechci

19. října 2008 v 20:29 | elisek |  Moje kecy
Zní to trošku divně...ani nevim proč to sem píšu,když nechci aby kdokoliv věděl co cítim.Možná se chci normálně vykacat.Neřeknu tó narovinu,protože nechci aby to některý lidi ranilo.....jakože je by to určitě ranilo.Ale musim něco naznačit,aby jiný lidi,co se jich to netýká,neměli blbej pocit.Asi takhle.....můžu vám na 100% říct,že se netýká lidí s kterýma se deně vídam.To určitě ne.Ach jo...zas ty moje blbý kecy.Sem hrozná,asi bych to sem něměla psát :( Ale já zároveň chci aby se to ty lidi kterejch se to týká dozvěděli.Zas je přesto nechci nějak ranit.je to těžký.Nevim co cítim,nevim co mam dělat,já nevim nic.A to je ten hlavní problém.Myslela sem si že tahle situace nenastane,ale stalo se a já s tim nic nemůžu dělat,boužel.Takže si asi někam zalezu,pustim si MP3ku a vybulim se.co mi taky jinýho zbejvá.
Doufam,že vy máte snažší život něž já,spíš vám to přeju.......

Pro mě za loudavku.01 od mého úžasného eSBéčka tarushky :)

15. října 2008 v 17:09 | elisek |  Diplomy za soutěže a bleskajdy
Takže sem se zůčastnila loudavky.01 na blogu tarushky.Otázky byly v nějakých místech o naruto...takže já byla totál v koncích xD....ale nakonec to vyšlo a sem 2. a mam ten nejúžasnější diplomek z těh třech co tam sou aneb díky díky moc xDDiplomek....prostě skvělej xD


Ještě jednou děkuju,že si uznala v týhle soutěži i takového naruto zoufalce jako sem já :D :D

Skrytá duše.....4.kapitola-Irmo dej mi konečně pokoj!!!!

11. října 2008 v 21:01 | elisek |  Skrytá duše
Nedýchala....nedýchala…ty slova mě bolí.Hrozně moc bolí.Ale jaký to je asi pro mamku a taťku?Vůbec nevim jak bych se v jejich situaci chovala. "Doktoři dlouhou dobu zkoumali,co se stalo,ale na nic nepřišli.Prý nějaký srdeční kolaps.Ale u jednoročního dítěte?!" To je pravda,je to divné. "Mamka to snášela hodně špatně.Ale věděla že se o tebe musí dobře postarat,ne jen zahořknout.Všechny fotky kde byla tvoje sestra tady vyvěsila.Chodí se na ně každý den koukat.Někdy je tu i celou noc.Nespí,jen si prohlíží fotky." Chudák mamka,je mi jí líto.Muselo bejt pro ní těžký přijít o jedno z dětí. "A to je celý příběh.Docela se mi ulevilo,že to víš.Stejně by jsme ti to museli jednou říct." Tak tohle mě nikdy v životě ani nenapadlo.Já jsem z dvojčat!!!!Je to zvláštní pocit.Kolem smrti mojí ségry je toho hodně divného. "Na co myslíš?" "Na to že ty okolnosti byli moc zvláštní," sama se divým tomu,že jsem dokázala promluvit. "Já teď půjdu říct mamce,že to víš.Jen bych tě chtěl poprosit,aby si o tom nemluvila.Je to pro ní těžké." "Jasně,tati." Usměju se.Víc toho ze sebe nevymáčknu.Je těžký zjistit takovou pravdu.Pořád tomu nějak nemůžu uvěřit.Proč mi to už dávno neřekli?Vždyť bych to snesla…..

Pár conversek pro inspiraci xD

11. října 2008 v 17:01 | elisek |  Fashion
Takže nově přinášim jenom pár obrázků conversek,který sme našla na oficiálním českym webu conversek!!!Kde si je můžete i objednat :)


1.za 952 Kč

2. za 1.470 Kč

3.za 1.088 Kč

4.za 1.470 Kč


Skrytá duše.....3.kapitola-Ve 14:30

11. října 2008 v 11:58 | elisek |  Skrytá duše
Já,já,já….co budu dělat???Musím,musím něco udělat,ale co,co,co.Co se dělá když zjistíte,že jste asi z dvojčat??A…najednou cítím vzadu na krku něčí dech.Mamka,cítím její parfém. Pomalu se otáčím.Má slzy v očích.Kouká na mě jakoby….jakoby….jakoby nechtěla aby se tohle stalo.Tak nevěřícně s pocitem viny.Znám jí,znám ten pohled.Pomalu se jí rozmazává řasenka. "Mami……o co tady de??"…."Já…já….nemáš sem chodit!!!!"práskne dveřmi.Ježiši,já nevim co se děje,asi mam nebo měla jsem dvojče,jsem úplně bezradná a ona si práskne jen tak dveřmi.Ccco teď.To nemam ponětí….


Sice se nic nemení,ale já chci aby ste to věděli xD

9. října 2008 v 11:45 | elisek |  Moje eSBé
Takže moje eSBéčko neko-chan si přesunula blog....a pořád sme SB♥ ♥ ♥ ♥ !!!Takže její novej blog tady....se na něj jukněte ;)Diplomek,protože si zůstala mým eSBé
...........a toho si moc vážím :)

Pro mě za bleskajdu xD

9. října 2008 v 11:31 | elisek |  Diplomy za soutěže a bleskajdy
Můj diplomek za bleskajdu od hříbátka :)Thanks very much xD