Zac Efron

5. srpna 2008 v 14:32 | elisek |  Celebs
Životopis:
Americký herec Zac Efron se narodil v San Luis, Obispo v Californii, 18.října 1987. Rodiče se jmenují David Efron a Starla Baskett. Když mu bylo 11 let jeho rodiče si všimli jeho schopností ve zpěvu a tak Zac začal docházet na lekce zpěvu a jeho první zkušenost z muzikálem byla v muzikálu: Gypsy. Zahrál si ve hrách Peter Pan, The Music Man, Mame, Little Shop of Horrors.

Na střední škole si všimla jeho potenciálu učitelka dramatických umění a kontaktovala svého přítele, filmového agenta, a tak Zac začal hostovat v několika seriálových rolích a to ho pilotovalo až do televize. V letech 2004-2005 ztvárnil roli Camerona Bale v seriálu od WB Summerlad (mimochodem tady hrál i Jesse McCartney).

Za roli ve filmu Miracle Run (2004) dostal pochvalu kritiků. Dalším filmem byl DerbyStallion (2005), který měl problém najít distributora a přišel do kin až v prosinci 2006. V roce 2006 hrál také v mega hitu High School Musical , který vidělo přes 38 milionů diváků v USA. Hodně lidí bylo zmateno jeho zpěvem v HSM. Zac Efron nemohl vyzpívat vyšší tony a tak některé songy byli smíšené s hlasem zpěváka Audrewa Seeleye. Druhé pokračování tohoto filmu je plánováno na konec roku 2007. Předtím se ale Zac Efron objeví v roli Linka Larkina ve velkorozpočtovém muzikálu Hairspray (v kinech).
Můj názor:
Zaca sem především nedávam proto že by se mi nějak extra líbil,ale protože to neni špatnej herec a tak.Líbil se mi docela v muzikálu ze střední.Umí se dobře prodat...víte jak to myslim :)
Fotky:
A nazávěr jeho karikatura(podle mě moc povedená) :D
Tak to Zac Elron.Těch foteček sem sehnala dost,tak doufam že se líbili......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.